Wylogowaliśmy Cię z Twojego konta. Zaloguj ponownie
RCS Gdansk.jpg

Regionalne Centrum Sprzedaży KIR w Gdańsku przeniosło się do nowej, łatwiej dostępnej dla klientów, siedziby. Teraz lokalny oddział KIR mieści się przy ul. Gnilnej 2 w Gdańsku. Godziny pracy placówki, w której m.in. można nabyć podpis elektroniczny, pozostały bez zmian.

– Zmiana lokalizacji podyktowana jest dbałością o komfort obsługi naszych klientów. Nowa placówka mieści się w centrum miasta, w Centrum Biurowym Gnilna (Madison Real Estate) przy ul. Gnilnej 2 (p.1), co oznacza łatwy dojazd komunikacją miejską. Dodatkowym atutem nowej siedziby jest możliwość skorzystania z parkingu usytuowanego w centrum biurowym – mówi Tomasz Łagus, Dyrektor RCS w Gdańsku. – Godziny pracy naszego oddziału pozostają bez zmian. Klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku między 8.00 a 15.00 – dodaje Tomasz Łagus.

W oddziale KIR można zamówić i odebrać podpis elektroniczny Szafir oraz zweryfikować tożsamość klienta wymaganą przy zakupie mobilnego, kwalifikowanego e-podpisu mSzafir z długim terminem ważności. Zakup e-podpisu mSzafir można zrealizować w pełni zdalnie, identyfikując się poprzez bankowość elektroniczną, ale można zrobić to także osobiście w RCS – potwierdzając tożsamość za pomocą dowodu osobistego lub paszportu. Kwalifikowany podpis elektroniczny Szafir oraz jego wersja mobilna  mSzafir może być wykorzystywany m.in. do zabezpieczenia deklaracji ZUS, rozliczeń podatkowych w systemie e-Deklaracje, wymiany dokumentacji z KRS, GIIF czy urzędami i organami samorządu oraz tworzenia faktur elektronicznych. W placówce klienci mogą również uzyskać informacje na temat innych usług oferowanych przez KIR.

mSzafir to nowatorska wersja kwalifikowanego podpisu elektronicznego, dostępna w wariancie długoterminowym oraz jednorazowym. W odróżnieniu od tradycyjnej wersji podpisu elektronicznego Szafir, mSzafir jest w pełni mobilny, nie wymaga stosowania fizycznych urządzeń  takich jak karty i czytniki, a dokumenty można podpisać w dowolnym miejscu i czasie, na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Więcej informacji o usłudze na stronie mszafir.pl

KIR od 20 lat jest kwalifikowanym podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne w ramach Centrum Obsługi Podpisu Elektronicznego Szafir.

22 545 55 55

Obsługa Klienta

Pomoc techniczna

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku: 8:00 - 18:00.

Znajdź nas

Największa sieć sprzedaży podpisu elektronicznego

Odbierz swój e-podpis w dowolnej placówce KIR lub jednym z ponad 740 oddziałów banków spółdzielczych w całej Polsce.

Znajdź najbliższą placówkę
Napisz do nas

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego formularza

lub wyślij wiadomość na adres kontakt@kir.pl

Wybierz temat rozmowy
Image
Biuro_obsługi_klienta_desktop.png

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

22 545 55 55

Napisz do nas

lub skorzystaj z centrum pomocy