Wylogowaliśmy Cię z Twojego konta. Zaloguj ponownie
Diginomia_pieczęć_elektroniczna.png

Świat biznesu ewoluuje w dynamicznym tempie, stawiając przed firmami nowe wyzwania. Adaptowane do cyfrowego otoczenia modele biznesowe, kanały komunikacji i sposoby załatwiania spraw, wymagają stosowania odpowiednich narzędzi. Wobec rosnących zagrożeń ze strony cyberprzestępczości, zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrona dokumentów i danych, stają się priorytetem dla przedsiębiorców. Dlatego coraz większe znaczenie zyskują usługi zaufania wykorzystywane w biznesie.

Więcej o tym, jak zabezpieczać elektroniczne dokumenty firmowe opowiedziała Elżbieta Włodarczyk w najnowszym odcinku Diginomii. Z rozmowy z Agnieszką Mosór dowiecie się m.in.:

  • Jakie narzędzia pozwolą uniknąć wyłudzeń i stać się ofiarą cyberprzestępców, a przy tym podnoszą naszą wiarygodność, jako partnera w biznesie?
  • Do czego służy podpis elektroniczny i czym się różni od e-pieczęci?
  • Jakie są najlepsze praktyki w zakresie ochrony przed phishingiem oraz innymi formami oszustw internetowych?

E-pieczęć – cyfrowa pieczątka dla nowoczesnej firmy

Pieczęć elektroniczna jest odpowiednikiem kwalifikowanego e-podpisu, ale dla osoby prawnej/instytucji, a nie osoby fizycznej. E-pieczęć zawiera nazwę podmiotu posiadającego osobowość prawną oraz jego dane weryfikacyjne (adres, NIP, REGON) – tym samym jednoznacznie identyfikuje firmę. Jej zastosowanie potwierdza autentyczność pochodzenia opieczętowanego dokumentu, uwierzytelnia nadawcę i spełnia wszelkie wymogi prawne.

Pieczęci elektronicznej nie można podrobić, a kontrahent ma pewność, że opatrzony nią dokument pochodzi z konkretnego, potwierdzonego źródła. To optymalny sposób na szybkie i wiarygodne autoryzowanie oficjalnej korespondencji firmowej, faktur elektronicznych, ofert dla klientów, dokumentów prawnych, dyplomów, legitymacji, zaświadczeń i certyfikatów.

22 545 55 55

Obsługa Klienta

Pomoc techniczna

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku: 8:00 - 18:00.

Znajdź nas

Największa sieć sprzedaży podpisu elektronicznego

Odbierz swój e-podpis w dowolnej placówce KIR lub jednym z ponad 740 oddziałów banków spółdzielczych w całej Polsce.

Znajdź najbliższą placówkę
Napisz do nas

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego formularza

lub wyślij wiadomość na adres kontakt@kir.pl

Wybierz temat rozmowy
Image
Biuro_obsługi_klienta_desktop.png

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

22 545 55 55

Napisz do nas

lub skorzystaj z centrum pomocy